KURUMSAL
  aracılığıyla
IPC Group Avrupa merkezli bir şirket olup, başta Orta Asya olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da faaliyet gösteren alt şirketleri ile bu bölgelerde inşaat, otomotiv, enerji, gıda ve tarım sektörü alanlarında başarılı projeler ve temsilcilikler yürütmektedir.

Yüksek kalite ve gerçek yaşam konfor anlayışı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan başarılı projeleri ile, ülkemizde öncü ve uluslararası alanda tanınmış bir markası olarak hizmetlerini sürdürecek olan "Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme", bir Avusturya, Türk ortaklık oluşumunun Türkiye'deki yatırım faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında kurulmuştur.

Uluslararası alanda birçok markanın ülke temsilciliğinin yanısıra, endüstriyel yatırımlar, otoyol ve köprü projeleri olmak üzere, Orta Asya ve Doğu Avrupa coğrafyasında birçok projeyi hayata geçirmiştir.

Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme yabancı ortaklı bir şirkettir.

Yönetim yapılanmasında uluslararası alanda derin tecrübelere sahip Avusturyalı ve Türk yönetim kurulu üyeleri yer almakta olup, bünyesinde kendi alanlarında isim yapmış ve konusunda uzmanlaşmış teknik ve idari kadro bulunmaktadır.

Projelerinde özgün ve çağdaş mimari tasarımlara yer veren Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme, yapı tekniklerinde ileri teknoloji uygulamalarında öncelikle yaşayan sağlık ve konforunu, çevre ve bölge değerlerini gözetmeyi misyon edinmiştir. Ekolojik denge dönüştürtebilir enerji ve sürdürülebilir yeşil doğaya tüm projelerinde önem vermektedir. Çevreye duyarlılık, sağlık ve güvenliğin öne planda olması, mevzuat ve şartnamelerin kurallarından dışarı çıkmamak şirketimizin tüm projelerinde hassasiyet gösterdiği diğer önemli konulardır.

Uluslararası alanda yapılan başarılı çalışmalardan elde edilen motive güç, bilgi birikime dayalı tecrübe ve organizasyon yeteneği ile zamanında ve eksiksiz proje teslimini kendisine vizyon edinmiştir.