IPC GROUP

IPC Group Avrupa merkezli bir şirket olup, başta Orta Asya olmak üzere, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren alt şirketleri ile bu bölgelerde inşaat, otomotiv, enerji, gıda ve tarım sektörü alanlarında başarılı projeler ve temsilcilikler yürütmektedir.

Grubun Ana şirketlerinden IP Consult, 25 Kasım 1994 yılında kurulmuş olup, Türkmenistan ve Kazakistan'daki satış altyapısını oluşturan ve anahtar teslim projeleri tamamlayan bir şirkettir. .Önemli ihaleleri kazanarak ve sayısız projeyi başarılı bir şekilde yöneterek know how ve rekabet gücünü kanıtlamıştır. Sahada ve/veya Avrupa'da bulunan tecrübeli mühendis kadrosu ve müdürler, temel mühendislikten satın almaya, inşaata, kuruluma ve işletmeye almaya kadar tüm proje aşamalarının optimal planlamasını ve kontrolünü temin etmektedir.

Türkiye 'de 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren IPC Group, İnşaat ve Turizm alanında yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımlar çerçevesinde Nissa İnşaat şirketi ile İstanbul'da residence projesi yürütmekte olan grup kendi bünyesinde ki Akropolis şirketi ile İzmir Bergama'da teleferik alt yapı ve işletim hizmeti gerçekleştirmektedir.Grup ayrıca Kayseride dayanıklı tüketim malları üretimi yapan Şule A.Ş. şirketi ile bu alanda uluslar arası iş hacmi gerçekleştirmektedir..

http://www.ipconsult-international.com
www.suleas.com.tr